Oferta
Operatorzy
Cennik
Urządzenia VoIP
Regulamin
Aktualności

xtra.pl


Telefonia Internetowa to nowy sposób na zdobycie dobrze działającego telefonu stacjonarnego w naszym domu, niezależnie od komputera. Podnieś słuchawkę i zadzwoń na koniec świata!

Do przeprowadzenia dobrze działającej instalacji telefonu stacjonarnego VoIP, należy właściwie skonfigurować i podłączyć urządzenie, nazywane bramką VoIP.
Oferujemy Klientom naszej sieci możliwość dzierżawy lub wykupienia jednego z ponizszych urządzeń:

1. Fritz Fon ata 1020
Jest to doskonałe urządzenie produkcji firmy AVM, posiadające dwa porty wyjściowe (do podłączenia dwóch niezależnie działających aparatów telefonicznych) oraz jeden port wejściowy do podłączenia naziemnej linii telefonicznej (np. TPSA). Jest więc możliwość zachowania swojego numeru telefonu, posiadania dodatkowego numeru VoIP i obsługi jednym aparatem telefonicznym.
Urządzenie Fritz ma wbudowaną ciekawą funkcję zarządzania pasmem oraz wbudowany router. Oznacza to, iż rozmowy głosowe nie będą zrywane podczas korzystania z zasobów Internetu.
Istotną cechą komunikacji poprzez VoIP jest fakt, że uniemożliwia nam wysyłanie i odbieranie faksów.

2. Zyxel Prestige 2002l
Ten model bramki VoIP charakteryzuje się podobnymi parametrami jak bramka powyżej, ma dwa porty wyjściowe do dwóch niezależnych telefonów, jeden port wejściowy dla podłączenia naziemnej linii telefonicznej, dla zachowania istniejącego numeru telefonu.
Zyxel nie ma wbudowanego routera z funkcją zarządzania pasma, ma natomiast wewnętrzny 2-portowy switch do podłączenia komputera i połączenia do Internetu.
Istotną cechą komunikacji poprzez VoIP jest fakt, że uniemożliwia nam wysyłanie i odbieranie faksów.

Co nowego?
telefon stacjonarny w domu! /29.12.2006/
Od początku stycznia oferujemy bardzo tani telefon w Twoim domu.
1200 min rozmów z telefonami stacjonarnymi na całym świecie w cenie od 16zł miesięcznie? To jest możliwe! więcej »


xtra   ul.Staromłyńska 7c, 70-561 Szczecin
e-mail: info@xtra.pl telefon: +48 501-149-119 godziny pracy: pn-pt: 9-19, sob: 10-14